09:42, 02 Грудня 2020

Якою була середня зарплата волинян у третьому кварталі цього року

Середня заробітна плата на Волині у третьому кварталі становила 7,6 тисячі гривень. У цьому переконують звіти волинських працедавців за формою 1ДФ, подані до податкової служби. 

Про це повідомляє прес-служба Головного управління ДПС у Волинській області.

Заробітну плату, що перевищує мінімальний рівень, гарантований державою, у третьому кварталі поточного року отримували понад 155 тисяч волинян, а менше мінімалки – 20,5 тисячі працюючих.

Окрім юридичних осіб, про нарахування  заробітної плати до органів ДПС також прозвітувалися майже шість тисяч підприємців-фізичних осіб. Ще 5280 волинян отримували доходи, виконуючи роботи за цивільно-правовими угодами.

«Будь-яка праця повинна гідно оплачуватися. Тому ті працедавці, котрі дотримуються вимог закону і виплачують офіційну зарплату, дбають про інтереси держави та соціальний захист працюючих. Це означає, що кожен офіційно працюючий може розраховувати на соціальну підтримку держави у разі втрати працездатності чи звільнення. Це надзвичайно актуально у період пандемії, оскільки оплата лікарняних та виплати безробітним – реальна допомога держави у складний період», – зазначає начальник Головного управління ДПС у Волинській області Світлана Савчук.

Довідково: аналіз звітів місцевих роботодавців засвідчив, що найвищі зарплати у звітному періоді отримували працівники державних підприємств – в середньому 9,7 тисячі гривень. Лідер зарплатного рейтингу – лісгоспи із середньою зарплатою  11,2 тисячі гривень.

Середня зарплата у бюджетній сфері загалом у звітному періоді склала 8,3 тисячі гривень. До слова, держуправлінці отримували 10.1 тисячі гривень.

Працівникам комунальних підприємств виплачували середню зарплату в сумі 8,2 тисячі гривень, а працівникам приватних і колективних підприємств – 7,2 тисячі гривень.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: