13:16, 26 Лютого 2020

Якою буде нова громадська вбиральня у центральному парку Луцька

На ділянці прощею сім сотих будуватимуть комплексну вбиральню для центрального парку культури та відпочинку.

Про це йшлося під час пленарного засідання 70 сесії Луцької міськради 26 лютого.

Депутати підтримали проект рішення про надання комунальному підприємству «Парки та сквери міста Луцька» дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування громадської вбиральні на вулиці Глушець. Йшлося про ділянку площею 0,07 гектара.

Депутат Микола Федік запитав, чому для будівництва обрана ділянка площею сім сотих за ставком ближче до парку атракціонів. Він цікавився, чи не дешевше облаштувати вбиральню ближче до дороги, адже на ділянці немає каналізації і виведення нечистот може коштувати місту значних коштів. Також депутат цікавився, скільки дерев виріжуть для будівництва об’єкту.

Радник міського голови Ігор Поліщук відповів, що комплексну громадську вбиральню в центральному парку потрібно було облаштувати багато років тому. Зокрема, її обіцяли облаштувати орендарі атракціонів. Нині знайшли оптимальне місце,рівновіддалене від системи водопостачання, яка йде центральною алеєю парку, та каналізації, яка поруч зоопарку. У вбиральні, з його слів, буде пеленальна кімната, рукомийники, інші допоміжні приміщення, тобто, будуватимуть комплексний санвузол, якого не вистачає у парку. Під час будівництва, як запевнив радник, жодне дерево не постраждає.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: