13:56, 25 Липня 2020

Які порушення виявили під час рейду на водойми Ратнівщини

22 липня державні інспектори Волинського рибоохоронного патруля здійснили спільний рейд з громадськими інспекторами на водойми Ратнівщини.

Про це повідомляє Волинський рибоохоронний патруль.

Під час рибоохоронної роботи на Турському водосховищі, поблизу с. Тур Ратнівського району на території гідрологічного заказника «озеро Тур» викрили грубе порушення Правил рибальства. Житель селища Заболоття за допомогою мисинової сітки здійснював вилов водних біоресурсів. Завдяки оперативним діям працівників рибпатрулю порушник не встиг завдати шкоди рибному господарству.

На порушника склали адміністративний протокол за ч. 4 ст. 85 КУпАП. Матеріали справи готуються до передачі в суд для притягнення порушника до відповідальності. Заборонене знаряддя вилучено.

Пізніше під час обстеження водосховища знайшли безгосподарське майно. З водойми вилучили 10 од. риболовецьких сіток, загальною довжиною 530 метрів. У сітках були водні біоресурси: карась сріблястий – 8 екз. та сазан – 4 екз., яких в живому стані повернули у водне середовище. Попередили збитків на суму 2 648 гривень. Склали акт виявлення безхазяйного майна, заборонені знаряддя вилучили.

В Управлінні Держрибагентства у Волинській області функціонує телефонна «гаряча лінія»: (067) 360-78-40. Про порушення Правил любительського і спортивного рибальства та порядку придбання чи збуту риби прохання повідомляти за вказаним номером телефону.

Довідкова інформація

Розрахунок за незаконне добування водних біоресурсів у ПЗФ України здійснюється відповідно до постанови КМУ від 24.07.2013 р. № 541 «Про затвердження такс для обчислення розміру шкоди, заподіяної порушенням законодавства про природно-заповідний фонд». Так, компенсація за один незаконно виловлений екземпляр карася сріблястого становить 30 грн, сазана – 602 грн.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: