13:50, 13 Липня 2022

Які переваги та недоліки має французький балкон? «Газда» допомагає розібратись*

Балкон – невіддільна частина квартири чи приватного будинку. Це додаткове місце відпочинку, робоча зона з компактною системою зберігання. Щоб тут вам було максимально приємно перебувати, потрібно потурбуватися про відповідне оформлення.

Серед усіх варіантів французький балкон досить популярний і серед представленого асортименту https://gazda.ua/balkony/franczuzskij-balkon/ можна вибрати чудовий варіант конструкції. Приймаючи певне рішення, вам потрібно зважити усі моменти: в тому числі «за» і «проти». Для цього разом з «Газда» не завадить розібратися в перевагах і недоліках подібного балкона.

Які моменти потрібно знати перед покупкою?

Французький тип балкона має ряд переваг і недоліків. Якщо говорити детальніше, то можна виділити декілька плюсів:

– Ви отримаєте максимум сонячного світла. Не варто забувати й про тепло, особливо в зимові дні.

– Ви зможете візуально розширити простір. Це все через те, що отримуєте максимум світла. До того ж зможете милуватися краєвидом, особливо коли вікна виходять на парк, річку.

– Виробники приділили увагу безпеці. Тут використовують посилене армування. До того ж нижній ряд може бути з протиударним склом.

– Ви зможете економити гроші на оформленні. Сама конструкція у порівнянні з класичною коштує дорожче, проте ви не будете витрачатися на зовнішню та внутрішню обшивку.

– Не варто забувати про естетичний зовнішній вигляд. Такий балкон привертає увагу.

Якщо з перевагами розібрались, треба ще враховувати недоліки.

Подібна конструкція має певні мінуси:

– Заздалегідь потрібно потурбуватися про приватність. Ви можете замовити вікна, де нижній ряд буде тонованим. Якщо буде занадто заважати сонячне світло, замовте ролети.

– Не у всіх будинках можна встановлювати подібні конструкції. Вони важчі, ніж класичні, тому деякі основи не витримають такого навантаження. До того ж вони можуть не підходити для фасадів деяких будинків.

– Тут не буде можливості встановити широке підвіконня.

– Займатися монтажем цих конструкцій має виключно спеціаліст. Просто тут є певні тонкощі, які потрібно обов’язково враховувати.

Якщо враховувати вищеназвані моменти, можна без проблем прийняти правильне рішення. Для цього не завадить порадитись зі спеціалістами. Вони краще розбираються у всіх тонкощах, до того ж можуть оцінити стан плит, на які буде встановлюватись балкон. З урахуванням рекомендацій від «Газда» зможете створити ідеальний затишок і комфорт на довгі роки.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: