12:19, 17 Січня 2022

Які особливості вибору поверхневого насосу*

Буває так, що будинок або споруда зведений, а комунікацій ще немає, система водопостачання не облаштована або з якихось причин припинили подачу води централізовано. Якщо на ділянці є свердловина або побутовий басейн із запасом чистої води або колодязь, на допомогу приходить поверхневий насос для перекачування води. Він може бути використаний як для чистої води, так і для брудної, яку необхідно видалити з ємності. За його допомогою можна перекачувати рідини між резервуарами.

Поверхневий насос: у чому його особливості

Вже з назви стає зрозуміло, що йтиметься про насос, який встановлюється над поверхнею. Ці пристрої зручні, застосовуються при не дуже глибоких до дев’яти метрів колодязях або свердловинах. Вони служать для підняття води нагору. Поверхневий насос https://220volt.com.ua/nasos/nasosi-dlya-vodosnabzheniya/tsentrobezhnie.htm, буває двох типів:

– вихровий;

– відцентрований.

Вихрові насоси мають невелику потужність. Їх частіше застосовують для підвищення рівня тиску у водопровідній системі. Відцентровані насосні установки підходять для накачування води з неглибоких колодязів або свердловин. Найбільша глибина перекачування становить дев’ять метрів. Насос складається з електродвигуна, насосної камери, крильчаток, що створюють тиск під час перекачування рідини. Негативний тиск, створюваний крильчатками, сприяє всмоктуванню води, її подачі на поверхню.

За таким принципом працюють поверхневі насоси. Зрозуміло, що на дачі у присадибному господарстві такий насос просто необхідний. Він допоможе:

– перекачати воду з однієї ємності до іншої;

– полити грядки;

– накачати воду в літній душ;

– вирішити багато інших побутових завдань.

Вибір поверхневого насоса: важливі моменти

При виборі поверхневого насоса, в першу чергу, варто визначитися з тим, для яких цілей він потрібен, які функції повинен виконувати в господарстві. Для поливу грядок достатньо буде простого бюджетного варіанта. Головне, щоб водне дзеркало було не глибше за 9 метрів. Також у технічних характеристиках варто поцікавитися потужністю водного напору, що створює насос.

На споживчому ринку дуже багато моделей поверхневих насосів. Їх пропонують від різних виробників. Вибір потрібно робити, вивчивши технічні характеристики приладу, отримавши наскільки можна консультацію у фахівців у магазині або у менеджерів на сайті інтернет-магазину. Вибір моделі залежить від ціни. Чим менше і простіше завдання насоса, тим бюджетнішими можуть бути моделі.

Замовити або купити насос можна в магазині або на сайті інтернет-магазину, погодивши вибір моделі, способи доставки та оплати.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: