16:59, 06 Серпня 2020

Яке чоловіче спортивне взуття подобається жінкам*

У сучасному світі чоловіки, так само як і жінки присвячують достатньо багато вільного часу  побудові позитивного іміджу. Кожен хоче виглядати гідно і робити сприятливе враження на оточуючих. Саме тому, важливим фактором у створенні бездоганного образу є взуття. Сьогодні ми Вам розповімо, як саме спортивне взуття впливає на побудову образу, як поєднувати кросівки з будь-яким стилем в одязі, а також обговоримо яке взуття дівчата вважають привабливим.

У багатьох випадках чоловіки недооцінюють дуже важливу деталь повноцінного образу — це взуття. У той же самий час жінки при першій зустрічі встигають оцінити не тільки зовнішні дані тіла чоловіка, але і розглянути одяг і взуття. Рване, брудне і недоглянуте взуття видасть неакуратну людини. Існує також думка, що жінки не люблять спортивний стиль. Це не зовсім так. Адже в сучасному світі, ми спостерігаємо поширену тенденцію на стиль спорт-шик або спорт-кежуал. Це напрямок в фешн індустрії, що включає в себе елементи спортивного одягу, який поєднують в повсякденних, ділових або вечірніх аутфітах. Однак, з огляду на багатофункціональність спортивного взуття, варто пам’ятати і той момент, що не всякі кросівки або кеди можна правильно поєднувати в різних стилях.

Безглуздим в очах жіночої статі виглядає поєднання ділового костюма і яскравих спортивних кросівок. Краще в цьому випадку, підібрати більш класичний варіант взуття, це можуть бути білі або чорні “Stan Smith”, “Nike Force 1”, “Gazelle”, “Converse”, “Reebok Classic” і інші. Те ж саме стосується і повсякденного стилю, щоб зробити неймовірне враження на дівчат, слід вдаватися до багатофункціональних варіантів. Або ж одягати однотонний одяг, а акцентом робити яскраві кросівки. Такий спосіб поєднання кольорів буде більш збалансованим.

Варто звернути увагу також на якість товару, що купується. Так, наприклад, моделі зі штучної шкіри говорять про поганий смак власника або ж про нестачу фінансових коштів. Що не можна сказати про замшеве взуття. Замша — той вид матеріалу, який сам по собі виглядає дорого і багато. До того ж, в такому взутті чоловік виглядає більш акуратно і презентабельно. Теж саме можна сказати і про натуральну шкіру. Шляхетний матеріал, який підкреслює гідність будь-якого чоловіка. Саме тому під час покупки тієї чи іншої пари, обов’язково звертайте увагу на зовнішні складові моделі. Вибирайте тільки якісні і перевірені варіанти.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: