22:56, 14 листопада 2020

«Якби мером міста був (була) я…»: на Волині обрали переможців конкурсу есе

Конкурс творчих робіт, організований управлінням освіти, молоді та спорту виконкому Володимир-Волинської міської ради, завершився 13 листопада. Серед усіх учасників журі обрали трьох переможців, яких нагородять грамотами та подарунками.

Про це повідомляють на веб-сайті Володимир-Волинської міськради.

Так, перше місце здобула Аліна Ткачук (Володимир-Волинський агротехнічний коледж), друге – Марія Столярук (Володимир-Волинський агротехнічний коледж), третє – Ярослава Холодкова (Володимир-Волинський фаховий коледж ім. А.Ю. Кримського). У своїх доробках вони розкрили бачення Володимира-Волинського, місцевого самоврядування, соціально-економічних засад.

Основним завданням для організаторів став розвиток творчої ініціативи молоді, їх активної життєвої позиції, готовності брати участь у суспільному житті, патріотичного ставлення до свого рідного міста, відповідальності за його сьогодення та майбутнє.

На думку юних мешканців Володимира, мер повинен подбати про збільшення кількості клумб в місті, очищення річок, на вільній ділянці рекреаційної зони біля Риловиці встановили альтанки та мангали, облаштувати скейт-майданчик у парку “Слов’янський”, а також ще більше дитячих майданчиків та камер відеонагляду біля них, розвивати зелений туризм в місті.

На погляд учасників конкурсу, серед першочергових завдань – повернення молоді до міста шляхом збільшення робочих місць, створення культурного центру в “червоній” школі, будівництво сучасної бібліотеки, велодоріжок і сортування сміття.

Також йшлося про створення екологічного патруля, ліквідацію стихійних сміттєзвалищ, турботу про безпритульних тварин, збільшення кількості муралів.

Загалом усі плани юних володимирчан зійшлись на тому, щоб люди жили комфортно й затишно, любили своє місто і залишалися в ньому, а мешканці стали однією великою сім’єю.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: