22:50, 03 листопада 2020

Як змінилася середня зарплата волинян у вересні

Середня номінальна заробітна плата штатних працівників підприємств, установ та організацій області (з кількістю працюючих 10 осіб і більше) у вересні становила 9766 грн (в Україні – 11 998 грн), що майже в 2 рази вище мінімального її рівня, передбаченого законодавством (5000 грн). Порівняно з серпнем цього року розмір заробітної плати збільшився на 7,0 %, а проти вересня 2019 року – на 10,3 %.

Про це повідомляє Головне управління статистики у Волинській області.

Найбільш оплачуваною була робота працівників, зайнятих у виробництві машин і устаткування, не віднесених до інших угруповань, меблів, постачанні електроенергії, газу, пари та кондиційованого повітря, у сферах державного управління й оборони; обов’язкового соціального страхування, фінансової та страхової діяльності, де заробітна плата перевищила середньообласний показник в 1,7–1,4 рази.

Загальна сума заборгованості з виплати заробітної плати впродовж вересня збільшилася на 4,8 % і на 1 жовтня становила 44,5 мільйона гривень, що дорівнює 2,8 % фонду оплати праці, нарахованого за вересень. Вчасно не отримали заробітну плату 3,9 тисячі волинян, зайнятих в економічно активних підприємствах області, кожному з них не виплатили в середньому по 10 636 гривень.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: