15:56, 06 Лютого 2019

Як зміниться рух маршрутки № 3 у Луцьку

На сьогоднішньому засіданні виконкому внесли зміни у схему руху автобусного маршруту № 3 в частині проїзду автобусів на вулицях Набережній, Шевченка, Чернишевського замість вулиці Ковельської.

Про це повідомляють на сайті Луцькради.

Начальник управління транспорту та зв’язку Володимир Степанов зауважив, що у зв’язку з розірванням договору з ПрАТ “Луцьке АТП 10701” щодо перевезення пасажирів за автобусним маршрутом № 47, необхідно забезпечити доїзд мешканців району вулиці Чернишевського. Як вихід із ситуації, вирішили внести зміни у рух автобусів за маршрутом № 3 “Гаразджа (кладовище) – Госпіталь”.

З 15 лютого вони курсуватимуть за маршрутом: у прямому та зворотному напрямках: Стефаника, Старицького, Ковельська, Чернишевського, Шевченка, Набережна, Ковельська, Глушець, Паркова (Словацького, Богдана Хмельницького), Волі, Винниченка, Василя Мойсея, Перемоги, Соборності, Молоді, Відродження, Рівненська, с. Гаразджа (кладовище) (місця міжзмінного відстою на вул. Стефаника та в с. Гаразджа біля кладовища (ворота № 2).

Враховуючи вищезазначене необхідно збільшити основний склад автобусів за маршрутом № 3 – на дві одиниці (всього буде 12 автобусів).

Також збільшується кількість автобусів й за за маршрутом № 31 “ТЦ “Слон” – с. Боголюби (філія обллікарні)” на три одиниці (всього буде 11 автобусів). Це робиться, аби лучани та гості міста могли нормально доїхати до філії обласної лікарні у селі Боголюби.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: