20:19, 17 Грудня 2021

Як зберегти ялинку свіжою якомога довше

Свято наближається і люди вже розпочинають встановлювати ялинки. Для тих, хто прикрашатиме живу різдвяну ялинку, ми зібрали декілька порад, як зберегти її свіжою на якомога довший період.

Насамперед варто обрати правильно ялинку. Потрібно звернути увагу на її голки – у свіжої ялинки вони мають бути зелені та гнутися, а не ламатися та осипатися і тим більше бути жовтими.

Не заносьте ялинку відразу у теплу кімнату, поставте її спочатку, не розв’язуючи, у прохолодному приміщенні. Якщо такого приміщення у вас немає, то можна відкрити вікно у кімнаті, де має стояти ялинка, або ж винести її тимчасово на балкон. Так не виникне перепаду температур і вона адаптується.

Перед встановленням ялинки потрібно знизу зістругати трішки стовбур, це допоможе їй краще вбирати воду, у яку варто її поставити.

Час від часу ялинку потрібно обприскувати водою. У воду, в якій стоятиме ялинка, рекомендують додавати лимонну кислоту або ж аспірин.

Ще чудовий спосіб добре зберегти ялинку – це поставити її у горщик з піском чи ґрунтом та щодня поливати.

Якщо немає горщика, у який можна поставити ялинку, то можна знизу обмотати її стовбур мокрою ганчіркою і щодня просто змочувати її.

Більш витривалішою є сосна – вона майже не обсипається, але у неї голки через свою довжину швидко приминаються під вагою іграшок.

Якщо вам потрібна ялинка не на один рік, можна придбати деревце відразу у горщику. Після свят його можна навіть висадити біля дому.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: