14:03, 20 Квітня 2022

Як зберегти субсидію на оплату житлово-комунальних послуг

Для того, щоб не втратити державну допомогу на оплату житлово-комунальних послуг, необхідно до кінця квітня погасити заборгованість за комуналку. Адже вже у травні такі борги можуть стати причиною скасування надання субсидії.

Про це йдеться на сайті ТОВ «Волиньгаз Збут».

Рішення про надання субсидії переглядається органами соцзахисту населення двічі на рік — у травні та жовтні. Тобто вже за тиждень УСЗН розпочнуть аналізувати стан розрахунку українців, яким була призначена субсидія в опалювальному періоді.

У разі, якщо виявлятимуть наявність простроченої заборгованості за більше, ніж три місяці на суму понад 680 гривень — буде прийнято рішення щодо скасування субсидії. Про це у квітні попередила Міністр соціальної політики України Марина Лазебна.

Якщо ви перебуваєте зараз у скрутному становищі та не маєте змоги погасити борг, ви можете укласти договір з постачальником на реструктуризацію заборгованості. Умови такого договору передбачають погашення накопиченого боргу частинами.

Якщо ви досі не отримували субсидію, але наразі самотужки вам важко сплачувати за комунальні послуги, ви можете подати заяву на субсидію онлайн на платформі «Дія».

Під час воєнного стану така допомога держави може стати як суттєвою підтримкою для родини, так і сприятиме стабільній роботі підприємств-постачальників комунальних послуг.

Зауважимо: клієнти ТОВ «Волиньгаз Збут» можуть швидко та зручно сплатити за спожитий газ можна за допомогою онлайн сервісів «ТВІЙ ГАЗЗБУТ». До того ж комісія при оплаті онлайн становить 0 %.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: