16:08, 24 Лютого 2021

Як завжди бути в «формі»: поради сучасній жінці*

Сумна несправедливість природи в тому, що жіночий фертильний вік (здатність народжувати) за умови загального здоров’я в середньому  продовжується  до 49 років. І саме із цього часу жінки  починають втрачати фізичну привабливість. Також провокують передчасне старіння і негативні зрушення в стані здоров’я   ризики суспільного, екологічного, психологічного характеру.

Але скласти руки і чекати, поки прийде старість, — це не вихід зі становища. Кожна представниця прекрасної статі повинна шукати способи, які б допомогли у  збереженні молодості і краси. Зрозуміло, що домогтися вираженого результату за допомогою лише одного інструменту, не вийде. У цьому випадку важливий комплексний підхід. Що мається на увазі. Це і здоровий спосіб життя, фізична активність, правильне повноцінне харчування, грамотний  вибір  косметичних засобів по догляду за шкірою. У час розвинутих новітніх технологій бажано час від часу використовувати їх, звернувшись на консультацію у косметологічні клініки, кабінети чи в гіршому випадку – салони краси. Саме б’юті-сфера допоможе вибрати оптимальний перелік процедур для покращення стану шкіри. Адже сучасний б’юті заклад – це не тільки досвід і вміння висококваліфікованих косметологів, а і використання  професійного косметологічного обладнання преміум-класу. Якого? Поцікавтесь, перейшовши за цим посиланням https://medicalaser.com.ua/katalog-tovarov/.

Детальніше про все

Науковці стверджують, що здоровий спосіб життя – це своєрідна  концепція життєдіяльності людини, спрямована на поліпшення і збереження здоров’я з допомогою відповідного харчування, фізичної підготовки, морального настрою і відмови від шкідливих звичок. Це істинне твердження намагаються нам  вкласти ще із дитячого садка. Але з часом ми забуваємо про нього у зв’язку із складнощами, які створює нам життя.

Щоб довгий час залишатися молодою і красивою, необхідно достатньо уваги приділяти фізичній активності і практикувати здорове харчування.

Бажано:

– виключити з раціону харчування потенційно шкідливі продукти;

– притримуватись правильного режиму сну і мінімізувати стреси;

– виконувати посилені фізичні навантаження.

Гарний настрій, прогулянки на свіжому повітрі  і здорове харчування — це перший крок до привабливості в зрілому віці.

Дуже важливо завжди доглядати за шкірою. І розпочинати цей догляд потрібно уже після 25 років, коли починають з’являтися перші ознаки старіння. Шкіру необхідно живити і зволожувати, щоб вона виглядала молодо і свіжо. Похід до косметолога  повинен бути завданням № 1. З різними віковими змінами (мішки під очима, мімічні зморшки, опущені повіки) допомагає боротися  процедура радіохвильового лістингу і ще багато процедур. Завдяки стимуляції вироблення колагену шкіра оновлюється, насичується вологою, виглядає свіжою і підтягнутою. Все це проводиться без інвазивного втручання і уколів краси (дивіться тут: https://medicalaser.com.ua/blog/omolozhenie-kozhi/rf-lifting-tela-alternativa-plasticheskoj-hirurgii/).

Вибір косметики

До вибору косметики варто підходити максимально відповідально, довіряти лише тим засобам, які безпечні і мають якісний склад. Креми використовувати тільки згідно із зазначеною на етикетці віковою позначкою     (30+, 40+, 50+). Формулу крему підбирати тільки в індивідуальному порядку: те, що підійшло знайомій, може іншим зашкодить). Креми вибирати  більше з натуральним складом,  легкою  текстурою зволожуючої дії, адже сорокарічних і т. і. жінок  спостерігається більше суха шкіра. Занадто виражений  аромат крему, хоча і приємний, − не завжди ознака хорошого продукту!

Будьте завжди красиві і здорові!

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: