13:10, 31 Березня 2022

Як вигідно телефонувати з Німеччини в Україну*

Колись давно, українці вважали німців за своїх ворогів. Сьогодні світ змінився. Німеччина стала однією з європейських країн, що є другим домом для багатьох наших переселенців. Там надають чудові умови для всіх, хто рятувався від бойових дій. А мобільний оператор України “Київстар” дарує широкі можливості щодо спілкування.

Що потрібно мати, щоб зателефонувати в Україну

Якщо перед тим, як виїхати за кордон, ви були абонентом мережі “Київстар”, ви не маєте жодних перешкод для спілкування. Перетнувши межі України, ви отримаєте доступ до послуги роумінг в Німеччині. Завдяки їй вам надають можливість:

– телефонувати на мобільні та стаціонарні телефонні номери в рідній країні;

– надіслати sms-повідомлення;

– користуватися бездротовим інтернетом (4G);

– безплатно спілкуватися через “Viber” та “Telegram”;

– отримати доступ “Google Maps” без урахування трафіку.

І все це за дуже вигідними тарифами, що доступні кожному. Роумінг вмикається автоматично. Щоб використовувати платні послуги потрібно, щоб на рахунку було достатньо коштів. Ніяких спеціальних налаштувань не потрібно. Усі можливості міжнародного зв’язку однаково доступні всім абонентам “Київстар”.

А як щодо зворотного зв’язку?

Родичі та знайомі також можуть зв’язатися з вами за рахунок роумінгу. Адже ви не змінюєте свій номер і залишаєтеся доступним для усіх, з ким спілкувалися раніше.

Якщо ж ви вирішили змінити сімку на місцеву, вам також можуть зателефонувати.

У таких випадках варто скористатися послугою дзвінки за кордон, що надають змогу телефонувати з України до абонентів інших країн світу. Тарифікація похвилинна. Плата дуже лояльна. Дзвінок з України до Німеччини буде коштувати вам всього 1 грн за хвилину.

Тож, де б ви не були та де б не були ваші близькі, завжди залишайтеся на зв’язку. Це збереже ваш душевний спокій та допоможе налаштуватися на буденні справи. А компанія “Київстар” зробить все можливе, щоб цей зв’язок ніколи не переривався.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: