09:38, 02 Липня 2020

Як волинянам повернути кошти за пробне ЗНО

1 липня 2020 року, МОН спільно з “ПриватБанком” розпочинають повертати учасникам пробного ЗНО кошти, сплачені раніше за участь у тестуванні.

Про це інформують на сайті Волинської ОДА.

Кому повертають кошти?

Кошти повертатимуть саме тій особі, яка була зареєстрована для участі у пробному ЗНО. Ні мамі, ні батькові, а саме тим учасникам та учасницям, які були зареєстровані на тестування.

Як отримати кошти через “ПриватБанк”?

Необхідно мати будь-яку картку в “ПриватБанку”, оформлену саме на учасника/учасницю пробного ЗНО. Фінансовий телефон у “ПриватБанку” повинен співпадати з телефоном, вказаним під час реєстрації на пробне ЗНО як основний.

Як дізнатись про отримання коштів?

Ті учасники, які мають картку “ПриватБанку”, отримають SMS-повідомлення від банку про зарахування коштів на картку.

Що робити, якщо немає картки “ПриватБанку”?

Необхідно звернутися до будь-якого відділення “ПриватБанку” та оформити картку безкоштовно за 15 хвилин. Із собою потрібно мати паспорт, або електронну ID-картку.

Якщо учасник / учасниця вже є клієнтами банку, можна відкрити віртуальну картку у “Приват24”, не відвідуючи відділення. Неповнолітні учасники пробного ЗНО також можуть оформити картку “ПриватБанку”.

Коли потрібно встигнути оформити картку?

Якомога швидше. Однак якщо зараз немає змоги потрапити до банку, є час до кінця листопада – програма повернення коштів діятиме до 1 грудня 2020 року.

Що робити, якщо при реєстрації на пробне ЗНО вказано не свій телефон, а одного з батьків? Або якщо за цей час свій номер телефону змінився?

Необхідно зайти у сервіс визначення результатів на сайті УЦОЯО та змінити основний номер телефону на той, що прив’язаний до картки.

Інструкцію щодо повернення коштів також розмістили на сайті “ПриватБанку” – з нею можна ознайомитись за посиланням.

Нагадаємо, цьогоріч у зв’язку з погіршенням епідеміологічної ситуації учасники пробного ЗНО пройшли його вдома. 15 червня відбулось тестування з української мови та літератури, 17 червня – з усіх інших предметів.

17 червня Кабінет Міністрів ухвалив порядок повернення коштів усім учасникам пробного ЗНО.

На це буде витратили 52 млн 450 тисяч грн з фонду боротьби з хворобою COVID-19 та її наслідками.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: