12:56, 15 Січня 2021

Як убезпечити себе у таксі*

На жаль, пандемія заполонила всі новини та змінила життя людства в 2020-му році. Настав 2021-й рік, але ризик захворіти все так же існує. Якщо ви проживаєте в Києві і хочете скористатися послугами таксі, не заразившись Covid-19, то перейшовши за посиланням https://opti.global/kyiv ви зможете ознайомитися з вигідною пропозицією.

Але, на жаль, контролювати процес зараження досить складно, тому потрібно знати про декілька головних правилах.

Що потрібно знати, щоб не заразитися вірусом?

Перше і найголовніше — маска. Якщо ви сідаєте в таксі, то зобов’язані надягати її, щоб не заразити себе. Багато професійних таксистів використовують маску під час їзди. Тому пасажири залишаються в безпеці. До того ж, машина постійно провітрюється, щоб вірус не поширювався швидше звичайного. Тому носіть маску завжди!

Якщо ж ви перебуваєте в таксі, то відмінний спосіб уникнути зараження — це відкрити вікна. Повітряні потоки грають важливу роль при передачі вірусу. Якщо ви хочете мінімізувати ймовірність зараження, то відкрийте вікна, які розташовані навпроти вас. Це дозволить уникнути зараження. Користуватися вентиляцією в такому випадку буде нерозумним рішенням, так як це ніяк не впливає на ситуацію, що зуміли довести вчені.

Також завжди мийте руки після того, як виходите з таксі. Так, водій стежить за чистотою в автомобілі, але за весь день йому доводиться працювати з багатьма клієнтами. Все ж водій не лікар чи вчений, він не здатний контролювати пандемію на 100 %, лише запобігати її всіма можливими способами.

З додатком ще зручніше

Якщо ж ви хочете отримати якісні послуги в Києві, то вам варто скористатися послугами вказаного на самому початку сервісу. Так ви зможете убезпечити себе від зараження.

Сервіс має власний додаток, який доступний як на Android, так і на iOS. Скористайтеся цим додатком, щоб звернутися до служби таксі і отримати машинку найближчим часом. Комфортна і безпечна поїздка вам буде гарантована!

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: