15:00, 04 Травня 2022

Як у Володимир-Волинській громаді відзначатимуть День Європи

3 травня у Володимир-Волинській міській раді відбулося підготовче засідання організаційного комітету щодо проведення у громаді заходів з нагоди Дня Європи, який  щороку відзначається у третю суботу травня. Цьогоріч це свято припадає на 21 травня.

Про це повідомляють на веб-сайті Володимир-Волинської міськради.

На нараді, яку провів заступник міського голови Андрій Гудим, були присутні керівники відділів, які братимуть участь в організації заходів: начальник відділу культури та мистецтв Анатолій Сурмик, директорки туристично-інформаційного центру та культурно-мистецького центру Ірина Ковальчук і Оксана Спольська,  а також начальник відділу міжнародної діяльності та туризму Катерина Підгурець, разом із головним спеціалістом  відділу Валерією Корнієнко.

“Нашу країну та ЄС завжди об’єднували спільні цінності, історія та культура. А зараз, в умовах війни, саме від європейських країн ми відчули неоціненну підтримку, тож попри воєнний стан та трагічні події в Україні, цьогоріч День Європи буде особливим. Зараз важливо показати вдячність країнам Європи за потужну підтримку шляхом популяризації європейських цінностей у нашій державі”, – зазначив Андрій Гудим.

Під час засідання його учасники вносили пропозиції щодо можливих заходів, приурочених Дню Європи та обговорювали формат святкування, який був би доречний в сучасних реаліях воєнного стану. Серед озвучених пропозицій – книжкові інсталяції, тематичні години та вікторини у закладах культури громади, художні виставки, фотозони, спортивні змагання, концертна програма, показ фільмів під відкритим небом у дворі Домініканського монастиря, розважальні заходи для дітей. Проведення заходів, які не будуть масовими, а здебільшого локальними, попередно узгоджуватимуться з військовою адміністрацією. Обов’язково враховуватимуться заходи безпеки та наявність укриття поблизу.

Детальніше усі пропозиції будуть обговорені під час засідання оргкомітету у п’ятницю, 6 травня.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: