15:30, 10 Травня 2022

Як у Володимир-Волинській громаді відзначать День Європи

9 травня у Володимир-Волинській міській раді відбулося чергове засідання  комітету з організації відзначення у громаді Дня Європи.

Про це повідомляють на сторінці Володимир-Волинської громади у «Фейсбук».

Під час засідання оргкомітету, який очолює заступник міського голови Андрій Гудим, обговорили заплановані заходи з нагоди Дня Європи. Як зазначила начальник управління з гуманітарних питань Оксана Бігун, серед заходів, які проводитимуть у громаді 21 травня та напередодні – книжкові інсталяції, вікторини та інформаційні подорожі у бібліотеках, виставки  картин дитячих малюнків та художників-пленеристів, майстер-класи, тематична фотозона, музичне привітання від дитячих колективів, кіноперегляд, екскурсії у європейське минуле Володимира тощо.

Основне, що враховується при організації тематичних локацій та заходів – уникнення масових скупчень людей та можливість у разі повітряної тривоги перейти до найближчого укриття.

Як наголосили члени оргкомітету, цьогорічний День Європи  для України має особливе значення, адже саме країни Європейського Союзу надають велику підтримку нашій державі у боротьбі з російським агресором.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: