15:28, 07 Березня 2019

Як у волинському держлісгоспі розпочинали лісокультурну кампанію. ФОТО

5 березня на території державного підприємства «Любомльське лісове господарство» лісівники розпочали традиційну весняну лісокультурну акцію «Майбутнє лісу у твоїх руках».

Про це повідомляють на сайті лісівників.

До цієї необхідно-корисної лісівничої справи долучилися представники влади Любомльщини, очільники райдержадміністрації, ОТГ, райради, начальники організацій, керівники структур, депутати, духовенство. Усі разом відновили ділянку після минулорічного зрубу, заліснивши саджанцями сосни звичайної, дуба червоного та створювали ремізи для диких тварин з аронії чорноплідної.

Як і належить перед початком, директор лісгоспу Володимир Туревич провів інструктаж із техніки безпеки та продемонстрував, як правильно садити саджанець. Кожен учасник акції мав нагоду зробити всій внесок у примноження лісів рідного краю, оцінити нелегку працю та, звісно ж, отримати задоволення від спілкування з природою.

Цього року Любомльський держлісгосп планує провести лісовідновлення на площі понад 230  гектарів. На ділянках, де неможливе природнє відновлення лісу, створюватимуть лісові культури (а це – понад 68 га), а на підвищених місцях із недостатнім природним відновленням лісу проводитимуть сприяння природному поновленню, підсаджуючи сосну звичайну, зробивши попередньо підготовку ґрунту.

Цьогоріч у зв’язку із масовим розповсюдженням шкідників лісу при створенні лісових культур збільшуватиметься частка листяних порід у складі, а це – береза, дуб звичайний та дуб червоний. Адже як показує практика змішані насадження більш стійкі до пожеж та хвороб лісу.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: