17:50, 06 Жовтня 2020

Як у одному з мікрорайонів Луцька вирішуватимуть проблему засмічення

Протягом неодноразових обстежень, департамент муніципальної варти виявив та дослідив проблематику щодо поводження зі сміттям на мікрорайоні Балка, зокрема його підкидання до контейнерів для збору твердих побутових відходів на вулиці Вороніхіна та неналежного стану території біля них.

Про це повідомляють на сторінці департаменту у «Фейсбук».

Департамент муніципальної варти ухвалив рішення підійти до вирішення проблеми комплексно.

Зокрема, підготували та направили лист департаменту житлово-комунального господарства Луцької міської ради щодо необхідності встановлення додаткових двох контейнерів та облаштування належним чином майданчика для збору твердих побутових відходів, з влаштуванням огородження та дашка і зняттям шару забрудненої землі, так як поруч розташовані 4 багатоквартирних будинки з 6-8 під’їздами.

Також департамент муніципальної варти проведе роз’яснення з пожильцями прилеглих вулиць, а саме: Петра Маха, Митрополита Андрея Шептицького, Олексія Шума, Декабристів, Гетьмана Мазепи, В’ячеслава Хурсенка, Щусева, Ринок та Старова. Проведуть оповіщення шляхом рознесення листівок з метою інформування щодо необхідності дотримання Правил благоустрою міста Луцька, ЗУ «Про відходи», та потреби встановлення індивідуальних контейнерів для побутових відходів у кожному приватному домоволодінні.

До цих заходів залучать ЛСКАП «Луцькспецкомунтранс», який надасть можливість придбати контейнери в розстрочку на 2 платежі, а для пенсіонерів – на 4 платежі, уклавши відповідний договір.

Про час та місце зустрічі з мешканцями мікрорайону повідомляють додатково.

Окрім того, на таку зустріч ЛСКАП «Луцькспецкомунтранс» уже привезе відповідні контейнери, і за наявності паспорту місцеві мешканці одразу зможуть укласти договір та забрати сміттєвий бак.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: