16:17, 23 Серпня 2020

Як у Нововолинську вшановували Державний Прапор України

Традиційно, 23 серпня, напередодні найбільшого національного свята – Дня Незалежності, український народ вшановує один із символів держави – Прапор  України.

Про це повідомляють на веб-сайті Нововолинської міськради.

Саме у ці дні двадцять  дев’ять років тому сталася подія, яка назавжди змінила життя мільйонів громадян. Народилася нова молода держава – Україна. А наш народ став не просто свідком, а й її творцем.

Урочистості  з нагоди Дня Державного Прапора України відбулися у Нововолинську. На площі В’ячеслава Чорновола зібралися міський голова Віктор Сапожніков та його заступники, інші представники міської влади, установ та громадських об’єднань, військовослужбовці та молодь, аби засвідчити свою шану і  повагу до Державного символу України. З прапорами прийшли  знані ветерани нашого міста.

Під власноруч виготовленим   синьо-жовтим знаменом – члени міського організації Союзу Українок, яку очолює Надія Бєльська.

«Український стяг є втіленням національної єдності, честі та гідності, традицій державотворення, історії та сьогодення. Борці за волю гордо несли символіку своєї країни. І сьогодні з українським стягом відстоюємо недоторканість  своїх кордонів», – наголосив Віктор Сапожніков.

Під час заходу лунали патріотичні пісні .

Здається, що кожен із присутніх закарбував у своїй душі момент піднесення та гордості за Батьківщину у мить підняття Державного Прапора України.

На завершення свята молодь випустила  у небо синьо-жовті кульки, як символ   віри, надії у щасливе майбутнє України.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: