19:08, 15 Серпня 2019

Як у Луцьку святкуватимуть День Незалежності України

Цьогоріч святкування Дня незалежності України отримає нове “дихання” та нові ідеї, які підтримують запит суспільства на оновлення та отримання нових позитивних вражень.

Про це повідомляє “Tikhonov сoncert and event agency”.

Нові локації, різноманітні food-зони, цікаві спікери, ексклюзивна програма, котра залишить тільки позитивні емоції відвідувачів заходу, розваги для всієї сім’ї, лотерея з понад 500 подарунками, релакс зони від партнерів, лунопарк, дитячі гірки, цікавинки від партнерів та організаторів – це і ще багато інших сюрпризів чекає на учасників святкування 24-го серпня з 14:00 до 22:00 у центральному парку культури та відпочинку ім. Л. Українки.

Також під час святкування запланований виступ OLEYNIK. Український музикант, артист, знаний на всій території України завдяки своїм дуетним та сольним проєктам, гравець футбольного клубу зірок шоу-бізнесу “Маестро”, переможець проєкту “Фабрика Зірок-2”, активно підтримує молодь, яка займається спортом.

У Луцьку 24-го серпня OLEYNIK презентує як нові, так і вже всіма улюблені та популярні пісні, на сцені у центральному парку культури та відпочинку ім. Лесі Українки о 21:00.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: