14:57, 13 листопада 2019

Як у Луцьку відзначили річницю незалежності Польщі

У Волинському обласному академічному театрі ляльок відбулись урочисті заходи з нагоди 101-ої річниці Незалежності Республіки Польща.

Про це інформує прес-служба Волинської ОДА. 

У вівторок, 12 листопада, до привітань долучилися й представники обласної влади: заступниця голови обласної державної адміністрації Світлана Мишковець, голова обласної ради Ірина Вахович, директор департаменту економіки та європейської інтеграції облдержадміністрації Ігор Чуліпа.

Варто зазначити, що День Незалежності Республіки Польщі відзначають щорічно 11 листопада на честь проголошення незалежності держави від панування Росії, Німецької імперії та Австро-Угорської імперії у 1918 році.

Вітання з нагоди свята приймав Генеральний Консул Республіки Польща у Луцьку Вєслав Мазур.

«Наше минуле зобов’язує нас особливо ставитися до думки про збереження традицій, історії, культури. Історія минулого повинна з’єднувати народ, а не розділяти. Ми пам’ятаємо й про загиблих українських бійців та про військових, які постійно сьогодні захищають незалежність України», – зазначив Генеральний Консул.

До слова, серед почесних гостей на святі був присутній голова Рівненської обласної державної адміністрації Віталій Коваль. Після слів привітань та подяки гості мали нагоду насолодитися святковим  концертом.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: