17:25, 27 Вересня 2022

Як у Луцькій громаді триває підготовка до зими

Сьогодні на розширеній нараді у Луцького міського голови розглянули питання підготовки житлово-комунального господарства громади до сталої роботи в осінньо-зимовий період. Про обсяг виконаних робіт та стан підготовки теплового, дорожнього, водопровідно-каналізаційного господарства та житлового фонду присутніх поінформував директор департаменту ЖКГ Микола Осіюк.

Про це повідомляють на веб-сайті Луцької міськради.

За його словами, наразі у місті вже готові до експлуатації 43 котельні (з них 14 квартальних, 7 дахових), 45 центральних теплових пунктів, 300 індивідуальних теплових пунктів у багатоквартирних житлових будинках. Завершили реконструкцію на двох квартальних котельнях із заміною пальників, автоматики, димососів та вентиляторів на 4-х котлах, на трьох котельнях роботи в стадії завершення.

Виконали капітальний ремонт теплових мереж 2 200,0 пог. м на суму 9,7 млн грн, в тому числі заміну теплової мережі на попередньоізольовані труби на вул. Кравчука протяжністю 160 м (320 м трубопроводу) та 51 м теплової мережі (204 м трубопроводу) на вул. Бенделіані. Замінили також 1,080 км аварійних ділянок водопровідних мереж, що становить 155,4 % від запланованого.

Відповідаючи на запитання Луцького міського голови Ігоря Поліщука про роботу щодо забезпечення належного стану міської території взимку, директор департаменту поінформував, що вже заготовили 1 578,93 т протиожеледних матеріалів – піщано-соляної суміші, щебенево-соляної суміші, солі. Крім того, з метою належного утримання вулично-шляхової мережі оголосили тендер на суму 4,8 млн грн на 2022 рік.

Попри озвучені цифри, Ігор Поліщук ще раз акцентував увагу директора департаменту на важливості утримання в належному стані території громади в зимовий період. Міський голова наголосив, що не хоче повторення ситуації минулого року, коли до керівників відповідних організацій через це вжили фінансових санкцій.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: