19:03, 14 Жовтня 2021

Як у Луцькій громаді святкують Покрову

Святкування Дня захисника України та Покрови Пресвятої Богородиці продовжилося також у Княгининку. Тут, на площі біля Центру культури, розпочалося дійство “Козацька Покрова в Княгининку”, що об’єднало мешканців села та територіальної громади. На свято сюди завітали також і представники міської влади: міський голова Ігор Поліщук, заступник міського голови Ірина Чебелюк, секретар міської ради Юрій Безпятко, а також члени депутатського корпусу.

Про це інформують на сайті Луцькради.

“У цей день я хочу подякувати усім захисникам України за мужність, відвагу, за те, що пішли захищати нашу країну не дивлячись на небезпеку. Завдяки їм, не дивлячись ні на що, в нашій громаді діти можуть ходити до садочка та школи, ми можемо працювати, розвивати Княгининок та усю громаду.

Вітаю також із Днем Княгининка усіх, хто любить Княгининок, тут живе, усіх, хто своєю працею творить його сьогодення і майбутнє. Переконаний, що спільними зусиллями ми зможемо забезпечити Княгининку розвиток, успіх та процвітання”, — привітав присутніх на святковому дійстві Ігор Поліщук.

Потому громаду вітали Народний аматорський фольклорний гурт “Берегиня”, Народний аматорський фольклорний гурт «Княгининські хорошухи», Новостворений народний аматорський ансамбль народної музики«Колоритні виграчі», Дитячий зразковий ансамбль народного танцю «Первоцвіт», кавер-бенд “GET LUCKY”. Ну а хедлайнером свята став український рокабілі-гурт “OT VINTA”.

Супроводжують святкування також різноманітні козацькі забави та розваги, катання на конях, діє ярмарок виробів декоративно-ужиткового мистецтва, гетьманська кухня.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: