20:50, 25 Травня 2021

Як у Ковелі боротимуться з зарплатами у «конвертах»

Керуючий справами виконавчого комітету Іван Чуліпа провів нараду з питань незадекларованої праці за участі заступника начальника відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління Держпраці у Волинській області Наталії Гані та завідувача сектором з питань праці відділу економічного розвитку та торгівлі Ліліани Герасимчук.

Про це повідомляють на веб-сайті Ковельської міськради.

Як зауважив Іван Чуліпа, на сьогодні фахівці органів місцевого самоврядування проводять широкомасштабну інформаційно-роз´яснювальну роботу серед роботодавців щодо недопущення виплати заробітної плати в “конверті”, але легалізація – це проблема, яка потребує спільних зусиль.

У Ковелі працює спеціальна робоча група, яка впродовж лютого-квітня вивчила діяльність 191 суб´єкта господарювання. У результаті легалізували заробітну плату у 26 найманих працівників на загальну суму майже 160 тисяч гривень.

Цю роботу продовжуватимуть і надалі. Сторони зобов’язалися координувати спільні заходи, спрямовані на подолання такого негативного явища як прихована зайнятість та виплата нелегальної заробітної плати.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: