12:36, 23 Травня 2022

Як у бібліотечних закладах Луцької громади відзначили День вишиванки

Працівники бібліотечних закладів міської територіальної громади  організували низку  заходів  до Дня вишиванки.

Про це повідомляють на веб-сайті Луцької міськради.

Зокрема, провели народознавчі години «Вишивана моя Україна» (Бібліотека-філія № 3 для дітей), «Українська народна вишивка» (Бібліотека-філія с. Жидичин), «Вишиванка – душа України» (Бібліотека-філія с. Прилуцьке), а також театралізована акція «Вишиванка — символ України» (Бібліотека-філія с. Одеради).

У центральній бібліотеці для дорослих відбулася акція «Вишиванку одягай – Україну прославляй!».

Організували флешмоби: «Одягни вишиванку, Україно моя!» (Центральна бібліотека для дорослих), «У рідному краї цвітуть вишиванки» (Бібліотека-філія с. Дачне).

Бібліомікс «Різнобарвні вишиванки» провели у бібліотеці-філії № 11 для дорослих, де читачі ознайомилися з історією вишиванки, переглянули відео з легендами та традиціями символів кожного регіону України.

У бібліотеці-філії № 5 для дорослих відбувся етно-коктейль «Одягни вишиванку з самого ранку». Користувачам оглянули виставку книг про красу й поезію української вишиванки та викладку старовинних сорочок-вишиванок.

У центральній бібліотеці для дітей провели майстер-клас «А я іду по світу у вишиванці».

Організували конкурси малюнків на асфальті: «Вишиванка в моєму житті» (Центральна бібліотека для дорослих), «Вишивана Україна» (Центральна бібліотека для дітей).

Підготували книжково-предметні виставки: «Вишиванка – національна святиня» (Центральна бібліотека для дорослих), «Вишиванка — свято української душі» (Бібліотека-філія № 10 для дорослих), «Вишиванка – душа українського народу» (Бібліотека-філія с. Кульчин).

Підготували відеоролики: «Вишиванка — символ нескорених» (Центральна бібліотека для дорослих), «У вишиванках – до Європи» (Бібліотека-філія № 3 для дорослих).

Участь у заходах взяли мешканці громади, активно долучалися дорослі та діти, які тимчасово перебувають на території громади у зв’язку з воєнними діями.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: