16:09, 07 Травня 2021

Як шукати нерухомість через агентство

Як знайти нерухомість через агентство і як швидко можливо знайти потрібний варіант — про це розповідає менеджер з продажу житлової нерухомості компанії “Атланта Нерухомість” Дмитро Хоміч.

Експерт пояснює, що варто відразу розділити: є «заявка», а є «повноцінний підбір квартири з договором».

Заявка на пошук квартири – це усне «якщо буде – телефонуйте». Подібних заявок рієлтор отримує по п’ять-сім в день і дбайливо зберігає їх до вільної хвилинки).

Підбір варіантів – це робота, яка включає “фільтрацію” бази оголошень і, що ще важливіше, пошук того, чого наразі немає в активній рекламі.

Підбір завжди починається з особистої зустрічі й подальшого обговорення потрібних критеріїв пошуку: тільки так рієлтор розуміє, що саме треба людині. І – чи потрібно взагалі.

“Підбір варіантів – це про результат, а не про «показуху». Знаєте, скільки ми подивилися будинків з клієнтом на бюджет у 200.000$? Десять, двадцять, сто? Чотири! Але – щоб показати ці чотири об’єкти  я «просіяв» 48 потенційних варіантів на предмет “сумісності” з клієнтом. Трудомісткий і дуже часозатратний процес, який, однак, економить час, нерви та гроші замовнику моїх послуг”, — розповідає експерт.

Що робити? Якщо чекаєте «свій» варіант і час терпить – залишайте заявки. Якщо реально треба купити – обирайте рієлтора з таким же смаком і світоглядом, як у Вас (це надважливо!) і через місяць будете пити шампанське у новій оселі.

До речі, рієлторів, котрі працюють на одній хвилі з клієнтами, можна знайти за телефонами: (067) 450-69-79(099) 450-69-79.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: