16:00, 20 Жовтня 2020

Як сфотографувати квартиру, щоб не продати її ніколи

Якщо Ви не хочете продавати свою квартиру, то робіть фотографії якомога гірші. А на головне фото обирайте навмання. 

Про те, як фотографувати квартиру розповідає менеджер з продажу житлової нерухомості компанії “Атланта Нерухомість” Дмитро Хоміч.

1. Для головного фото виберіть що-небудь пострашніше або взагалі навмання.

Шматок батареї. Відкритий унітаз. Лоток кота поруч з унітазом. Сплячого в клітці хом’яка, який виглядає мертвим (або таки мертвий). Можна поєднувати в будь-яких комбінаціях.

2. Прибирання перед фотографуванням – виключно для мажорів.

Сліди активної життєдіяльності повинні бути розмножені по всіх відкритих поверхнях. Побільше магнітиків на холодильник, пом’ятих невипраних речей, брудного посуду, старих подертих книг, ліків і бабусиних милиць. Повинно бути відчуття, що в квартирі хтось помер або хоча б збирається це зробити. В ідеалі – хом’як з першого пункту, але тут без гарантій.

3. Побільше похмурих фотографій – це створює атмосферу затишку.Темний-темний кахель, темна-темна підлога, темні фіранки і темні шпалери з багатим 3D орнаментом. І фотографувати, бажано, ввечері. Перегоріла лампочка – не здавайтеся, в телефоні є фотоспалах, або, у крайньому разі – ліхтарик.

“Якщо за результатами фотосесії Ви не вдовольнили свого альтерего і по власних відчуттях не досягли меж маркетингової досконалості – не впадайте у відчай. У Вас ще залишився рекламний текст. Відірвіться на повну. Рекомендовано – з мінімумом конкретної інформації (покупців це інтригує) і обов’язково – з приставкою «агентствам не турбувати». Шановні покупці, запам’ятайте: господар страшної квартири із задатками радикального інтроверта без супроводу професійного ріелтора – кращий варіант для купівлі омріяного житла”, — каже експерт.

 

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: