18:36, 24 Жовтня 2019

Як продати елітну нерухомість

Елітна квартира – це завжди готове рішення – вважає менеджер з продажу житлової нерухомості компанії «Атланта Нерухомість» Дмитро Хоміч. “Бентлі” не продається в стані «купи кузов, а крісла постав на власний смак».

На ринку, що зростає, сірі стіни в престижних місцях розкуповують для отримання прибутку в середині процесу, але «на дні» ніхто не буде викладати серйозні гроші за картинку «як все буде красиво»: тільки готовий розрахунок, тільки хардкор. Плюс – потрібно пам’ятати, що ремонт завжди  повинен відповідати статусу: дешеві шпалери з дирявим лінолеумом, навіть в центрі міста, не набувають магічних властивостей “авторського проекту”. «Елітка» – специфічний, лімітований продукт, де найексклюзивніший ремонт повинен виглядати на 20-30 % вище за собівартість при будь-якому ракурсі, будучи до смаку максимальній кількості покупців. (Так, санвузлом із побіленою стелею і яскраво-синьою плиткою зацікавиться рівно 0,3 покупця із загальних 100-та).

Тому, при продажі «елітної» нерухомості потрібно враховувати ряд важливих моментів:

Юридична і фізична чистота об’єкта. Вранці гроші – ввечері стільці. Ніяких обтяжень і застав, зареєстрованих “мертвих душ” і купи речей, які власник забере, як тільки «Вася з Маневич» кине у  нього валізу з грошима.

Соціальний статус сусідів. Фетиш бути «першим на селі» канув у минуле. Люди хочуть жити з  рівними, «правильними», сусідами, не побоюючись за свою сім’ю, квартиру і автомобіль.

Сервіс. Конс’єрж, який знає усіх мешканців і коло їх найближчих знайомих – великий і вагомий бонус. Так як і власна служба експлуатації об’єкта, а вершина – клубний будинок, із надійною системою безпеки і власною закритою територією.

Паркомісце. А краще – два. Навіть заможний любитель громадського транспорту (той, що любить ванну з побіленою стелею і синьою плиткою) не буде проти, якщо воно буде входити у вартість об’єкта.

Вигляд з вікон. Хтось хоче ліс, хтось – панораму міста, але захоплювати подих має в будь-якому випадку.

P.S. Будьте обережні з «елітними» описами, так як «за базар» прийнято відповідати, особливо – в колі заможних/статусних покупців, де «слово» (домовленість, договір, обіцянка) цінується набагато вище, аніж самі гроші.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: