15:24, 16 Червня 2020

Як працюють заклади освіти Луцька в умовах карантину

Ситуація з основною сесією ЗНО досі залишається незрозумілою.

Про це сьогодні під час оперативної наради у режимі відеоконференції розповіла начальник управління освіти Зіновія Лещенко, повідомляють на веб-сайті Луцької міськради.

За її словами, з 3 червня розпочав роботу 41 заклад дошкільної освіти (крім ЗДО № 18, у якому продовжувався капітальний ремонт харчоблоку). Вона наголосила, що проведена значна організаційна робота. Дітям у садочках постійно роблять температурний скринінг. Щоденно проводиться кварцування бактерицидними лампами вікових груп, регулярне прибирання приміщень та проведення дезінфекції поверхонь через кожні 2 год., здійснено акарацидну обробку територій ЗДО від кліщів.

Батьків на територію не впускають. За її словами, вдалося налагодити нормальну роботу, усі ставляться з розумінням.

Зіновія Лещенко зауважила, що обмежено кількість дітей у групі (до 15 осіб). У ЗДО щоденно здійснюється моніторинг відвідування дітей. Наповнюваність у вікових групах у середньому становить від 3 до 7 дітей. Освітній процес переорієнтований так, щоб забезпечити його здійснення максимально на свіжому повітрі.

Зважаючи на літній період, заклади забезпечено необхідними продуктами харчування та організовано збалансоване харчування дітей зі збільшенням вартості харчування на 10 %.

Звернула увагу начальник управління освіти й на питання проведення незалежного зовнішнього оцінювання. За її словами, усі заклади підготовлені до його проведення.

Зіновія Лещенко зазначила, що 15 та 17 червня для учнів, що зареєструвалися на пробне тестування, було надано можливість пройти тестування онлайн, або забрати у закладі освіти тестовий зошит.

Однак, за її словами, нині не зрозуміла ситуація із основною сесією ЗНО. Остаточних роз’яснень щодо його проведення поки нема.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: