16:57, 08 листопада 2021

Як працюють школи Рожищенської громади в умовах «червоної» зони карантину

З 19-ти шкіл громади у звичному режимі працюють лише п’ять, решта – дистанційно, відкриті всі дошкільні заклади та навчаються учні 1-4 класів.

Про це повідомляють на веб-сайті Рожищенської міськради.

Як повідомив начальник гуманітарного відділу Ігор Кузава, з 8-го листопада очно здобувають освіту тільки у Навізькому ліцеї, Літогощанській, Пожарківській і Оленівській гімназіях та в Луківській початковій школі.

«Поки що лише у п’яти закладах освіти є 100-відсотково провакциновані двома дозами працівники. Прогнозується, що за два-три дні ще дві школи відновлять навчання. У звичному режимі триває робота в усіх закладах дошкільної освіти, в яких працівники мають хоча б одне щеплення. Всі учні 1-4 класів здобувають освіту у звичному режимі», – проінформував Ігор Борисович.

Станом на 5 листопада з 917 працівників закладів освіти різних форм і категорій вакцинувалося 845 (90 %), з яких 575 людей повністю імунізовані, 270 отримали першу дозу.

«Освітяни, які не вакцинувалися, відповідно до постанови Кабміну, будуть відсторонені від роботи», – додав начальник гуманітарного відділу.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: