22:37, 13 Липня 2020

Як працює у Ковелі після реконструкції сміттєсортувальна лінія

Міський голова Олег Кіндер разом зі своїм заступником Андрієм Товстигою ознайомились із роботою оновленої сміттєсортувальної лінії на полігоні твердих побутових відходів. 

Про це інформують на сайті Ковельради.

Директор ТзОВ “Еко-сфера новацій” Олександр Маруняк розповів посадовцям про її можливості, пропускну здатність та поділився планами на перспективу.

Ця сміттєсортувальна лінія працює на базі колишньої. Кілька місяців підприємство готувалось до її перезавантаження. Привезені відходи   відсортовує персонал, розподіляючи на кілька видів: пластик,  скло,  метал, папір. Далі матеріали відправляють на пресування і збувають підприємствам, які займаються їх переробкою. Органічні рештки — на полігон.

На сьогодні лінія здатна пропустити 50 кубів сміття за 40 хвилин. За словами керівника підприємства, з часом вони хочуть встановити нову більш потужну  та збільшити кількість робочих місць з 10 до 20.

“Це надзвичайно актуальний для Ковеля проєкт. Навіть якщо одна з десяти машин з відходами не буде вивантажена на полігоні, то можна уявити, на скільки менше їх буде в рік. Лінія дозволить дещо розвантажити ПТПВ. Це одне із наших завдань. За два останні роки для цього уже встановлені у  місті нові баки, які дають можливість розділяти цінні ресурси, а тепер запрацювала  сміттєсортувальна станція. Місто зацікавлене у тому, щоб у підприємства все вийшло, адже це на користь обом сторонам”, — зауважив Олег Кіндер.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: