18:10, 22 Липня 2019

Як поводяться люди на ринку нерухомості та чи завжди це правильно

Як виглядає поведінка покупця на ринку нерухомості та як уникнути помилок розповідає експерт із нерухомості. 

За словами менеджера з продажу житлової нерухомості компанії «Атланта Нерухомість» Дмитра Хоміча, стандартний шаблон поведінки покупця на ринку нерухомості має такий вигляд:

Перший тиждень на ринку. Перегляд 5-8 відфільтрованих варіантів, сподобався один, але вирішуємо подивитися що-небудь ще. «Я не поспішаю, гроші мої і взагалі я господар становища».

Другий тиждень. Продовжуємо пошуки, правда, під час переглядів подумки повертаємося до «тієї самої», яка сподобалась минулого тижня.

Третій тиждень. Зважились зробити пропозицію по «тій самій» квартирі. Виявляється, її  продали за цей час, а у Вашій голові вона вже ідеалізована донезмоги.

Четвертий тиждень. Осяйнула тривожна думка: адже кожну квартиру можуть забрати! І Ви починаєте вдивлятися в кожну тріщинку і кривий стик, боячись втратити ще одну «ту саму». Фільтри пошуку слабшають, власні рецептори ставляться під сумнів і далі – по висхідній.

Пятий тиждень. Нарешті знайшли потрібну квартиру, оперативно внесли завдаток, але відчуття повного задоволення все ще не приходить: «та сама» квартира на першому тижні пошуку у Вашій уяві розцвіла райськими садами і навіть трохи пахне фіалками.

Як цього уникнути:

– чіткі критерії відбору і право голосу для власної інтуїції («не можу сказати чому, але подобається»)

– завжди письмова оферта, щоб Вас брали в розрахунок перед тим, як взяти завдаток

– порівнюєте усі квартири з однією «найкращою»: не зволікайте – беріть. Навіть якщо до цього вона два місяці нікому не була потрібна – будете зволікати, закон підлості спрацює як швейцарський годинник.

І насамкінець: «втратили» квартиру, значить – не Ваша. Не побивайтесь та не ідеалізуйте, продовжуйте пошуки чітко за критеріями, поки не «зачепить» знову. А ще краще – зверніться до фахівця, який мінімізує ризики і допоможе прийняти правильне рішення.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: