10:36, 18 Жовтня 2019

Як потрібно правильно торгуватися при продажі квартири

Розумний торг – основа ринку: переконаний менеджер з продажу житлової нерухомості компанії «Атланта Нерухомість» Дмитро Хоміч.

Угода відбувається тоді, коли обидва – і продавець, і покупець – відчувають власну вигоду за результатом процесу.

Повірте, знижки роблять навіть дилери «Rolls-Royce». Але вони не кричать «Знижки! Акція! Торг до сліз!». Кажуть, це погано для карми.

База для адекватного торгу така:

1. Ніколи не торгуйтеся по телефону. І у соцмережах / месенджерах / рекламних інтернет-площадках також. Тільки конструктивний живий діалог, за результатами особистого огляду об’єкта.

2. Торгуйтеся стосовно чогось. Це або конкретні фактори (недоліки ремонту, конкуренти дешевше, погані сусіди) або сутнісні переваги (“чисті” гроші, швидкий розрахунок, гнучкий термін звільнення об’єкта попереднім власником). За те, що Ви розумний, красивий і хороший, Вам скинуть від сили 200 $.

3. Завжди залишайте письмову пропозицію. Життя мінливе, і та ціна, через яку продавець вигнав Вас стусаном за двері, через якийсь час буде сприйматися ним як манна небесна. На листку паперу, а краще – на візитці, напишіть Вашу ціну, термін, спосіб розрахунку (кредит, готівка, золото, біткоіни) і час, протягом якого Ваша пропозиція актуальна. Повірте, оферти (письмові пропозиції) творять чудеса.

Резюме: торг є завжди – навіть там, де «без торгу / торгу немає»: потрібно просто знати, як вести переговори. Є валіза з грошима / ліквідний об’єкт, але проблема з голосовим сервісом? Звертайся до професіоналів, які на ринку нерухомості виконують арію “Плавалагуни” кожен день.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: