15:08, 05 листопада 2023

«Як починалася війна»: у Луцьку відбудеться зустріч із Героєм України Володимиром Жемчуговим

В межах проекту «Як починалася війна», на Волинь завітає Герой України, ветеран російсько-української війни Володимир Жемчугов. Відтак, у понеділок, 6 листопада, о 10:00 в овальній залі Волинської обласної ради відбудеться прес-конференція та зустріч із волинською молоддю.

Про це повідомляють на веб-сайті Волинської ОВА.

Володимир Жемчугов – учасник спротиву російській агресії. З травня 2014 року він був організатором та активним учасником руху опору проти російської окупації на Луганщині. З 29 вересня 2015 року по 17 вересня 2016 року – перебував у полоні бойовиків так званої «ЛНР», куди потрапив з важким пораненням внаслідок підриву на розтяжці.

Нині Володимир Жемчугов активний учасник державних та волонтерських заходів в Україні та за кордоном, а саме проводить військово-патріотичні лекції-бесіди зі школярами, курсантами та військовослужбовцями.

В межах зустрічі в головній адмінбудівлі краю відбудеться презентація документальної стрічки «Як починалась війна. Хроніки. Свідки» та відкритий мікрофон, де кожен матиме змогу поставити своє запитання та поспілкуватися з Володимиром Жемчуговим. Також наприкінці зустрічі учасники матимуть змогу отримати інформаційні матеріали – книги історичної та патріотичної тематики.

Такі ж заходи заплановані й в інших закладах освіти області. Зокрема, почути про початок війни з перших уст від безпосереднього учасника тих подій матимуть змогу студенти Луцького педагогічного коледжу, Волинського обласного ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою ім. Героїв Небесної Сотні, Луцького національного технічного університету, а також вихованці Волинського обласного центру національно-патріотичного виховання, туризму і краєзнавства та Маневицького ліцею № 1 імені Героя України Андрія Снітка. Зустрічі відбудуться з 6 по 10 листопада.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: