16:00, 13 листопада 2020

Як перетворити квартиру у супергероя

Ви ніколи не задумувались, для чого люди вчаться грати на гітарі, малюють картини, ходять у спортзал, беруть кредити, отримують другу освіту, прагнуть підвищення, купують невиправдано дорогі речі, відрощують бороду, починають палити, кидають (врешті-решт) палити? На думку менеджера з продажу житлової нерухомості “Атланта Нерухомість” Дмитра Хоміча, це все – через підсвідоме бажання відчувати себе героєм.

“Точніше – бути героєм у чиїхось очах. Як на мене, це тягнеться з дитинства, а саме – зі шкільних років: колишня над консервативна система освіти в основному орієнтувалась на виявлення недоліків і помилок, а не на похвалі – звідси у багатьох людей занижена самооцінка і шалене бажання бути для когось важливим.
Схожа система й у сфері нерухомості”, — каже він.

Пам’ятайте – Ви продаєте не просто квадратні метри, найчастіше придбання нерухомості визначає майбутній спосіб життя Вашого покупця.

“Попестіть людину по її прекрасному, але (дуже часто) травмованому его – донесіть вигоди, які отримає покупець Вашої нерухомості за результатом її купівлі. Хтось нарешті вирветься із міцних обіймів батьків або найкращої тещі / свекрухи; хтось все-таки збільшить житлову площу своєї сім’ї та автоматично подарує окрему кімнату / особистий простір власному сину або дочці; а хтось просто доведе рідним / знайомим /самому собі, що в нього є ще порох в порохівницях і він здатен на масштабні й рішучі кроки та рішення. Не бачите особливостей у квартирі, яку плануєте продавати? Звертайтесь в компанію «Атланта Нерухомість» – ми знаємо, як перетворити звичайний об’єкт нерухомості у справжнісінького супергероя!”, — каже експерт.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: