17:40, 17 Травня 2019

Як оздоровлюватимуть дітей на Волині

Цього року на Волині у пришкільних таборах планують оздоровити більше тридцяти тисяч дітей. Про це стало відомо під час робочої наради з питань оздоровлення та відпочинку дітей, яку провела заступниця голови обласної державної адміністрації Світлана Мишковець сьогодні, 17 травня 2019 року.

Про це йдеться на сайті Волинської облдержадміністрації.

Першочергово оздоровлюватимуться діти, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки. Окрім того, передбачається стовідсоткове охоплення оздоровленням та відпочинком дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та дітей, батьки яких загинули під час проведення антитерористичної операції.

Також – майже 6 тис. дітей із багатодітних сімей, понад 3 тис. із малозабезпечених сімей, понад 1 тис. дітей з інвалідністю, майже 3 тис. дітей, які перебувають у медичних установах на диспансерному обліку, та інші категорії.

Про стан підготовки до літньої оздоровчої компанії проінформувала директорка департаменту соціального захисту обласної державної адміністрації Оксана Гобод. За її словами, оздоровча кампанія в області розпочалася ще в лютому направленням на оздоровлення груп дітей пільгових категорій за путівками Міністерства соціальної політики України до державного підприємства «Український дитячий центр «Молода гвардія» (м. Одеса) (4 групи – 110 осіб) та «Міжнародний дитячий центр «Артек» (4 групи – 122 дитини). А до завершення року в зазначені дитячі центри буде направлено ще по 9 груп загальною кількістю понад 500 дітей.

«Загалом оздоровлюватимуть дітей в 11 позаміських закладах оздоровлення та відпочинку, в шкільних таборах з денним перебуванням тощо. Окрім таборів відпочинку у літній канікулярний період активно впроваджуються альтернативні форми дозвілля дітей, а саме: мовні табори, гуртки за інтересами, туристичні походи, екскурсії тощо. Найвищий прогнозний показник з оздоровлення дітей в поточному році у Нововолинській міській раді (44,2 %), Маневицькій райдержадміністрації, Колківській, Підгайцівській та Поромівській ОТГ», – зазначила Оксана Гобод.

Варто зауважити, що основна частина таборів з терміном перебування дітей 14 днів розпочне роботу в період з 27 травня до 01 червня 2019 року. А пріоритетними напрямками оздоровлення дітей у поточному році залишається безпека їх перебування у дитячих таборах, безпека при перевезенні груп дітей на оздоровлення, надання школярам якісних оздоровчих послуг, у тому числі з харчування.

В місцях відпочинку та оздоровлення дітей забезпечуватиметься охорона громадського порядку, організують чергування та патрулювання працівники національної поліції.

Загалом на оздоровлення та відпочинок дітей планується використати майже 40 млн. грн, у тому числі: з обласного бюджету – майже 22 млн. грн, із міських, районних бюджетів і бюджетів громад майже 18 млн. грн. та 1 млн. грн. позабюджетних коштів.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: