18:01, 09 Вересня 2021

Як отримати бонус від «Паріматч» в 2500 гривень на перший депозит*

Вітчизняний ринок онлайн-беттінга продовжує активно розвиватися. При цьому одним з найбільш помітних його гравців є букмекерська контора “Паріматч”, що пропонує своїм новим користувачам вітальний бонус у вигляді 2500 гривень. З урахуванням цього факту варто з’ясувати, які є умови для отримання подібного бонуса і які діють правила в БК для його відіграшу.

Як отримати вітальний бонус від БК “Паріматч” в 2500 гривень новому користувачеві?

Вітальний бонус в 2500 гривень https://gorilla.in.ua/uk/obzor/bonusy-promokody доступний всім новим гравцям букмекерської контори “Паріматч” за умови дотримання ряду таких вимог:

1. Дія цієї акції поширюється лише на нових користувачів, які пройшли повну процедуру реєстрації та верифікації ігрового аканту на сайті букмекера. При цьому правила букмекера прямо забороняють створення більш, ніж один акаунт. Тому при виявленні факту наявності у гравця більше одного ігрового профілю, всі його акаунти будуть заблоковані. Таким чином, потрібно врахувати, що на один номер мобільного телефону, одну адресу електронної пошти, одну сім’ю і IP-адресу допускається можливість створення тільки одного профілю.

2. Гравець повинен в налаштуваннях свого кабінету вказати всі необхідні БК персональні дані. Також потрібно буде підтвердити номер мобільного телефону, вказаний при реєстрації.

3. Внесення на ігровий рахунок коштів. Для отримання привітального бонусу в 2500 гривень гравцеві також потрібно буде протягом семи діб з моменту завершення процедури реєстрації поповнити свій ігровий рахунок на сайті букмекера. Після поповнення рахунку користувач отримає вітальний бонус в розмірі 100 % від депозиту. Правда, максимальний розмір цього бонусу не може перевищувати 2500 гривень. Бонусні кошти будуть зараховані на ігровий рахунок користувача протягом 24 годин з моменту внесення депозиту, мінімальна сума якого не повинна бути меншою, ніж 100 гривень.

При проходженні процедури реєстрації нового ігрового профілю гравець може вибрати будь-яку валюту для свого рахунку. Але при цьому в акції братимуть участь рахунки, створені в доларах, євро, російських рублях, молдавських леях, польських злотих та азербайджанських манатах. Бонусні кошти будуть зараховані в валюті рахунку користувача. Для входу в “Парі Матч” з мобільної версії або повної в Україні перейдіть за посиланням https://gorilla.in.ua/uk/obzor/vhod та дізнайтесь, як пройти реєстрацію.

Правила відіграшу вітального бонусу в 2500 гривень від БК “Паріматч”

Для отримання можливості виведення бонусних коштів гравцеві спершу потрібно виконати умови їх відіграшу. Для цього нудно буде виконати такі вимоги:

1. Необхідно робити ставки на спортивні поєдинки, які мають коефіцієнт 1,5 і вище. Для відіграшу підходять як одинокі ординарні ставки, так і експреси, що включають в себе кілька спортивних подій. Крім того, укласти парі модно не тільки в прематчі, але і в лінії лайв.

2. Номінал ставки повинен дорівнювати номіналу нарахованого бонусу.

3. У залік відіграшу бонусу будуть йти не тільки виграшні, але і програшні ставки гравця. Правда, не будуть враховані купони, що були поверненні з коефіцієнтом 1, продані парі і парі-системи.

Окремо важливо врахувати, що бонус від букмекерської контори “Паріматч” треба встигнути відіграти протягом семи днів з моменту його нарахування. При недотриманні цієї умови бонусні кошти будуть автоматично списані з рахунку гравця. Також не варто забувати про те, що бонусні кошти не можуть використовуватися для гри в онлайн-казино.

Важливі нюанси, що стосуються привітального бонусу від “Паріматч”

Гравці також повинні врахувати такі нюанси, що стосуються бонусу в 2500 гривень від БК “Паріматч”:

1. Букмекер відмовить користувачеві в нарахуванні бонусу в тому випадку, якщо після внесення першого депозиту і до моменту нарахування бонусних коштів гравець спробує вивести кошти.

2. Гравець може відмовитися від участі в цій акції лише на етапі проходження процедури реєстрації.

3. Щоб отримати можливість зняти бонусні кошти гравцеві буде потрібно пройти ще і процедуру верифікації ігрового аккаунту шляхом ідентифікації своєї особистості. Для цього потрібно буде надати службі безпеки БК фотографію паспорта. При цьому потрібно враховувати те, що зазначені при реєстрації персональні дані повинні повністю збігатися з паспортними даними.

У разі виникнення будь-яких проблем, пов’язаних з отриманням бонусу, його відіграшем, зняттям бонусних коштів, слід звертатися в службу клієнтської підтримки БК “Паріматч”.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: