14:08, 24 листопада 2019

Як на Волині вдруге відсвяткували «особливий» «Осінній бал»

Уже другий рік поспіль на Волині проходить казкове дійство – Осінній бал-2019 за участі дітей та молоді з інвалідністю. 

В культурно-розважальному центрі Адреналін сіті зібралося 137 талановитих учасників, членів Луцьких громадських організацій «Сильні діти», «Повір у себе», «Янголята», організація батьків дітей із Синдромом Дауна, «Кольорова капустинка», «Джерело життя» та Луцького навчально-реабілітаційного центру,– інформує прес-служба Волинської ОДА.

Координатор заходу Галина Цимбал розповіла, про усі моменти організації та зазначила, що інвалідність це насамперед стан душі.
“Багато фізичних вад та відхилень можна побороти медикаментозно, з допомогою реабілітації. А от стан душі неможливо вилікувати. Тому сьогодні усі учасники цього заходу хочуть показати себе такими, якими вони є насправді. Показати іншим, що потрібно жити і насолоджуватися кожним днем, незважаючи на свою фізичну особливість”, – наголосила Галина Цимбал.

Святково прибрану залу заполонила святкова, по справжньому казкова атмосфера. Усміхненні діти, підлітки, батьки діток з обмеженими можливостями, своїми виступами зуміли передати усю красу та витонченість найкращих бальних композицій. Танго, Віденський вальс, менует та полонез виконували на найвищому рівні. Партнерами на паркеті цьогоріч стали журналісти, бійці Національної гвардії України, громадські діячі та депутати Луцької міської ради.

Завітала на Осінній бал і заступниця голови облдержадміністрації Світлана Мишковець. Вона вручила подяки голови облдержадміністрації організаторам та координаторам Осіннього балу-2019. Відтак, за сумлінну працю, високу професійну майстерність та активну участь в організації та проведенні Осіннього балу – 2019 за участі дітей та молоді з інвалідністю оголошено подяку голови облдержадміністрації:

Зелінській Людмилі Василівні – директорові громадської організації “Центр реабілітації інвалідів дитинства “Джерело життя”;

Кашевському Олександру Васильовичу – старшому викладачеві кафедри культорології та хореографічного мистецтва Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки;

Луцик Оксані Володимирівні – вчителеві ритміки – керівнику хореоографічної студії “Медея” Луцького навчально-реабілітаційного центру;

Цимбал Галині Михайлівні – координаторові балу.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: