09:39, 22 листопада 2019

Як на Волині вчили правила електронного етикету

У Волинському офісі з розвитку місцевого самоврядування відбувся семінар радника з комунікацій Олена Кузьмич під назвою “Цифровий етикет в ОТГ”. 

Про це повідомляють на сторінці Волинського офісу з розвитку місцевого самоврядування у “Фейсбук”.

Під час заходу йшлося про правила електронного етикету, підказки щодо поведінки в цифровому світі, правила цифрового етикету для зразкових користувачів, про те, як не порушувати чужі особисті кордони та про цифрові комунікації в глобальному просторі.

Олена Кузьмич розповіла, що щодня людина витрачає на спілкування в інтернеті чотири години, згідно з дослідження Оксфордського університету. Також, перше повідомлення людина зазвичай відправляє о 9:04, а останнє – близько 22:00.

“Один із головних принципів електронного етикету — не витрачати час свого співрозмовника дарма”, – наголосила радник.

Також вона розповіла про те, що потрібна знати міру з фотографіями дітей та тварин. Як показали дослідження, саме діти та тварини привертають найбільшу увагу на рекламних постерах. Цим трюком користуються й “збирачі” лайків. Є таке поняття, як TMI — too much information. Тому, Олена Кузьмич наголосила, якщо ви власник милого домашнього улюбленця або обожнюєте фотографувати свою дитину — заведіть їм окремий акаунт, іноді такі мають навіть більшу популярність, ніж персональні сторінки тих, хто їх веде.

“Навчиться телефонувати без попередження. Якщо це розмова із кимось старшим за посадою, віком або просто малознайома людина — варто перепросити, чи може він говорити. Особливо, якщо це пізній вечір”, – резюмувала радник.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: