19:36, 12 Січня 2019

Як на Волині святкуватимуть День Соборності України

Програму заходів з нагоди сотої річниці Акта злуки Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки затвердив голова облдержадміністрації.

Про це йдеться у розпорядженні голови Волинської ОДА Олександра Савченка від 11 січня.

У додатку до документу оприлюднили план заходів. 2

2 січня в обласному академічному українському музично-драматичному театрі імені Т.Г.Шевченка відбудеться тематичний захід з нагоди 100-річчя проголошення Акта злуки Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки «Нас не роз’єднати, як не спинити течії Дніпра» за участю представників органів виконавчої влади, місцевого самоврядування, духовенства, політичних партій та громадських організацій, учасників АТО, волонтерів, громадськості обласного центру.

Цього ж дня покладатимуть квіти до пам’ятників першому Президентові України Михайлу Грушевському, борцям за волю і незалежність України, пам’ятних знаків генералу Алмазову та літунам УНР.

Запланували також проведення в містах обласного значення, районних центрах, інших населених пунктах області заходів з покладанням квітів до пам’ятних знаків видатним державним, політичним, громадським діячам з нагоди 100-річчя проголошення Акта злуки Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки та здійснення святкового оформлення населених пунктів області з використанням державної символіки.

У закладах освіти області у січні проводитимуть виховні та інформаційно-просвітницькі заходи, тематичні уроки, науково-практичні конференції, лекції, години спілкування, диспути, присвячені Дню Соборності України. Окрім цього, запланували проведення обласного конкурсу дитячої творчості з виготовлення державної символіки «Знаю, горджуся, шаную!», присвяченого Дню Соборності України.

Виставку до 100-річчя Державного Герба України презентують у Волинському краєзнавчому музеї. У бібліотеках області запланували проведення книжкових виставок, тематичних полиць, у музеях – експозицій, що висвітлюють історичні події, пов’язані з боротьбою українського народу за свою державність.

Перед релігійними організаціями порушать клопотання щодо проведення 22 січня молитви за Україну з нагоди Дня Соборності України.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: