09:15, 23 Лютого 2018

Як на Волині будують лісові дороги. ВІДЕО

Заготовлену деревину потрібно максимально швидко вивезти з лісу і переробити. З метою координації та пришвидшення виконання такого завдання Держлісагентство України прийняло програму про розвиток лісотранспортної мережі. Цей напрямок є одним із пріоритетних для Волинського ОУЛМГ.

Про це повідомляє прес-служба лісівників.

Як у лісах Волині будують дороги, лісівники нещодавно показали журналістам на прикладі Муравищенського лісництва ДП “Ківерцівське ЛГ”. Дорога протяжністю 4 км стане не лише єдиним можливом способом вивезення деревини із заболоченої місцевості, а й виконуватиме важливу соціальну функцію.

Планові завдання із будівництва, ремонту та облаштування лісових автомобільних доріг на 2017 рік лісівники Волині виконали на 102 %. Протягом минулого року збудували та відремонтували 101,69 км земляного полотна при плані 100 км, облаштували щебенево-баластовим покриттям 70,61 км при плані 69 км загальною вартістю 13 млн 665 тис. грн.

Найкраще спрацювали такі державні підприємства, як ДП «Колківське ЛГ», «Камінь-Каширське ЛГ», «Маневицьке ЛГ» та «Шацьке УДЛГ». Лісові дороги в Осницькому та Тельчівському лісництвах ДП «Колківське ЛГ», Шацькому та Поліському лісництвах ДП «Шацьке УДЛГ» протяжністю відповідно 8,20 км та 8 км збудували зі щебеневим покриттям, а лісові дороги в ДП «Маневицьке ЛГ» та ДП «Камінь-Каширське ЛГ» протяжність відповідно 9,70 км та 6,31 км із баластовим покриттям носять ще і соціальний характер.

Проект виробничо-технічного плану на 2018 рік передбачає зберегти існуючі темпи будівництва лісових автомобільних доріг.

А минулого року – з метою вдосконалення планування та складання логістики будівництва – на Волині створили інтерактивну карту лісових доріг.

 

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: