13:50, 25 Липня 2022

Все про ставки на CS:GO в БК Паріматч Україна*

Counter Strike: Global Offensive – найпопулярніший комп’ютерний шутер, яким щороку організовуються десятки міжнародних турнірів з багатомільйонними призовими фондами, не кажучи вже про кількість дрібніших турнірів. Усі вони приваблюють фанатів не лише комп’ютерних ігор, а й любителів ставок на кіберспорт.

Ставки на CS:GO користуються великою популярністю в букмекерській конторі Паріматч в Україні https://pm.ua/ за цікаві коефіцієнти, глибокий розпис та безліч можливостей. Далі ми розповімо все про ставки на CS:GO в Parimatch: як поставити на улюблену дисципліну, яку лінію ставок пропонує букмекер і на що звернути увагу при здійсненні парі на улюблену «контру».

Як зробити ставку на CS:GO на сайті БК Паріматч в Україні

Зробити ставку на Counter Strike: Global Offensive можна на офіційному сайті Паріматч. Порядок дій такий:

1. Відкрити лінію ставок на кіберспорт.

2. Вибрати ставки CS:GO.

3. Завантажити розпис на вибраний матч по «контрі».

4. Клікнути на вибраний результат, щоб додати його до купона.

5. Ввести суму ставки в купоні та підтвердити укладення парі.

Ставки на КС:ГО у лайві Паріматч робляться аналогічним чином, головне – встигнути зробити все до суттєвої зміни коефіцієнтів.

Вибір ставок на Counter Strike: Global Offensive

У букмекерській конторі Паріматч присутні ставки практично на всі турніри з Counter Strike: Global Offensive, будь то першості міжнародного масштабу або дрібні регіональні змагання.

На значні поєдинки по КС:ГО букмекер пропонує дуже глибокий розпис із 50+ варіантами найрізноманітніших ставок. Крім звичних парі на результати, тотали, фори і ці ж показники за картами, в Паріматч є ставки на вбивства різними способами (гранатою, молотом, ножем), першу кров, спосіб перемоги, тотал раундів із підірваною бомбою і не тільки.

Поради щодо ставок на CS:GO в Parimatch

Ставки на CS:GO – можливість перевірити інтуїцію, спостерігаючи за грою улюблених команд. Наші рекомендації щодо ставок на КС:ГО в Паріматч:

Розберіться у всіх правилах та особливостях цього шутера, а також самі регулярно грайте в нього, що дозволить вам, наприклад, дізнатися сильні та слабкі сторони певної карти;

Аналізуйте суперників перед укладанням парі на них, враховуючи останні результати команд, їхню мотивацію на цьому турнірі, результати очних протистоянь і не тільки;

Враховуйте, що багато кіберспортивних команд грають краще на одних картах, а гірше – на інших!

І остання, але не менш важлива порада — сума ставок не повинна перевищувати кількох відсотків загальної суми банкролу. Неправильний прогноз не повинен позначитися на ігровому балансі.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: