19:24, 29 Червня 2021

Як Луцьку відзначили День молоді

Цієї неділі, 27 червня, у Луцьку відзначали День молоді. З цієї нагоди у місті організували низку локацій.

Про це інформують на сайті Луцькради.

Так, на проспекті Молоді відбулось обговорення проєкту стратегії молодіжної політики. Крім цього, тут проводились майстер-класи та панельні дискусії на різну тематику (спорт, здоровий спосіб життя, безпека, ментальне здоров’я, підприємницькі ініціативи серед молоді та інші).

У Центральному парку культури та відпочинку імені Лесі Українки вирували справжні емоції.

Спочатку стартував фестиваль вуличної культури і спорту «Все вирішує твоє рішення», в рамках якого було представлено понад 10 різноманітних локацій (веслування на байдарках, баскетбол, фрізбі, стрільба з лука, брейк-данс, стріт-арт, ленд-арт, художній пленер та інше).

Ближче до вечора мешканці та гості міста могли обрати для себе саме ту концертну програму, яка більше «до душі». Так, поблизу Луцького міського молодіжного центру відбувся мистецький пленер «Мелодія барв», який почався з майстер-класів для юних художників, продовжився концертом класичної музики, а у самому кінці кожен охочий міг продемонструвати свої вокальні та музичні здібності.

А поблизу входу у центральний парк культури та відпочинку імені Лесі Українки відбувалося грандіозне дійство, за яким вже так засумувала молодь. Спочатку своєю творчістю радували виконавці класичної та популярної музики, хореографічними здібностями захоплювали юні зірочки з танцювальної студії UDC, вражали своєю майстерністю вихованці спортивного клубу козацьких бойових мистецтв «Герць». Ближче до вечора запалювали аудиторію гурти «Solar Blooms» та «One light inside». Неперевершену атмосферу створили також шоу барабанів «Garage Drum Show».

Неочікувано запотребуваним у глядачів стало народне караоке. Змагання видалися видовищними та запеклими.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: