16:26, 26 Лютого 2021

Як купити дешево квартиру

Бажання зловити шару зекономити може принести Вам безліч неприємностей. Особливо – коли це стосується придбання житла і це «супер ціна!», «горящий варіант!», «продати треба до кінця тижня!».

Про це розповідає менеджер з продажу житлової нерухомості компанії “Атланта Нерухомість” Дмитро Хоміч.

“Щодня спілкуюся з покупцями нерухомості і кожен п’ятий – «сам собі експерт»”, — каже він та наводить приклади реальних діалогів:

«Я в рекламі бачив квартири по 19 тис. у готовій новобудові – де ви взяли ціну у 32 000 у.о.?»

«Та ми вчора дивилися таку саму на 15 штук дешевше!»

«Уважаемый, я нашел квартирку от собственника в том же районе – у него срочная продажа, переезжает в Испанию и отдает за 35 тыс. со всем! А Вы и дальше ищите лоха за пятьдесят».

Поставте собі просте запитання: «Якби я мав / мала квартиру, і середня ринкова ціна була,  наприклад, 50 тисяч – що мені мало би стукнути в голову, щоб продавати її за 30 тис.?». Благодійність?

«Гроші – не проблема»?

Гострий прояв філантропії?

Бачите «шарову» квартиру в рекламі – причина може ховатися у:

– це просто «фейк» (фото/ціни/інфо по об’єкту – чистої води брехня і «замануха»)

– «міфічні власники» (вам показали квартиру «власники» – ви залишили їм завдаток – завтра ви їх не побачите – «гудбай, штука баксів!»)

– квартира у проблемному будинку: дійсно з гарним ремонтом, з документами все ок – от тільки цей багатоквартирний будинок – із септиком (міської каналізації немає і моментами все г…вно може піти верхом), є перебої електроенергії (підключення до тимчасової електромережі – привіт, доброчесний забудовник), ліфт не працює або «післязавтра мають його встановити», будинок у перед / аварійному стані та ін.

– квартира є заставою по кредиту, під арештом тощо. Вихід з подібних ситуацій, безумовно, є – тільки це займе певний час, приправлений Вашими хвилюваннями та особистими коштами.

– у квартирі були здійснені неузаконені перепланування (втручання у несучі конструкції, зміни в інженерних системах) – є речі, які можна узгодити (звісно, за наявності «правильного» спеціаліста і за немалі кошти), а є моменти, які апріорі неможливо узаконити.

– продаж квартири, на яку мають вплив треті особи: інколи на ринок виходять об’єкти, де фактичний власник житла перебуває у конфліктному контакті із третіми особами, що, часто, і є головною причиною продажу квартири: це і проблемні сусіди, і несподівані претенденти на житло (родичі, обділені спадщиною; попередні власники, які змушені були продати квартиру через боргові зобов’язання).

Щоб Ваші кошти не полетіли вдалину, як літачок над вишківськими полями – пам’ятайте одвічну істину: жадібний платить двічі.

Економте розумно – купуйте нерухомість з фахівцем!

 

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: