16:05, 29 Серпня 2023

Як доглядати за телевізором Sony: поради з очищення екрана*

Телевізори Sony — високоякісні та надійні пристрої, які забезпечують чудову якість зображення і звуку. Але будь-яка техніка потребує періодичного обслуговування та очищення, інакше вона не прослужить довго. Ділимося практичними порадами щодо догляду за панеллю.

Як очистити екран телевізора Sony

Дисплей телевізора Sony — найважливіша і найделікатніша частина. Вона схильна до різних забруднень, на кшталт пилу, відбитків пальців, жирних плям.

Якщо не очищати екран регулярно, це може призвести до появи подряпин, а також до пошкодження кристалів або пікселів, що стане серйозною неприємністю. Пристрої японської компанії належать до флагманського сегмента, і ціни на телевізори Sony відповідають цьому статусу. Набагато простіше і дешевше регулярно очищати екран, ніж потім звертатися в сервіс з приводу його заміни.

Для видалення забруднень вам знадобляться такі засоби та інструменти:

серветка з мікрофібри — м’яка і ніжна тканина, яка не дряпає екран і не залишає ворсинок або розводів;

м’який мийний засіб — нейтральний або слаболужний очищувач, без абразивів або агресивних рідин, який не пошкодить покриття екрана;

ватяні палички — зручні інструменти для видалення бруду у вузьких або важкодоступних місцях, таких як простір між кнопками або отворами.

Розберемо покрокову інструкцію з очищення екрана:

1. Вимкніть телевізор і вийміть вилку з розетки. Це необхідно для вашої безпеки та запобігання пошкодженню матриці від статичної електрики або короткого замикання.

2. Видаліть забруднення на корпусі сухою м’якою тканиною. Це потрібно, щоб на дисплей не потрапило більше бруду. Не торкайтеся дисплея руками, щоб не залишити нових відбитків або плям.

3. Протріть екран телевізора серветкою з мікрофібри. Рухайтеся по екрану від краю до краю, від верху до низу, без сильного тиску і кругових рухів.

4. Якщо на дисплеї залишилися жирні плями, змочіть серветку в розчині м’якого мийного засобу, розведеного водою так, щоб кількість засобу для чищення в загальному обсязі не перевищувала 1 %. Щільно стисніть серветку, щоб видалити надлишки рідини, і акуратно протріть плями. Не розпилюйте мийний засіб безпосередньо на пристрій, оскільки це може призвести до потрапляння рідини всередину телевізора і його ламання.

5. Відразу ж після цього акуратно протріть екран серветкою з мікрофібри, щоб видалити залишки мийного засобу і висушити екран.

6. Для очищення вузьких або важкодоступних місць на екрані, використовуйте ватяну паличку. Змочіть її в розчині м’якого мийного засобу й акуратно пройдіть уздовж простору між кнопок.

7. Опціонально видаліть пил між підставкою та екраном, де може скупчуватися багато дрібних частинок, що потрапляють в отвори на корпусі.

Ось і все! Ви успішно позбулися забруднень і поліпшили стан екрана вашого телевізора. Регулярно очищайте пристрій і він пропрацює в рази довше.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: