08:43, 18 Липня 2018

Як дітки доглядали за міським огородом у Луцьку. ФОТО

13 липня в рамках cоціально-освітнього проекту «ОгоРодина», започаткованого компанією “Syngenta” в Україні, діти учасників АТО та їх батьки зібралися на особливий захід з догляду за міським овочевим городом у Луцьку.

Про це повідомляють на сайті Луцькради.

У Луцькому зоопарку діти мають індивідуальні міні-городи, на яких вирощують овочеві культури. Проект навчає отримувати задоволення від роботи на землі, пишатися своїм результатом та цікаво й корисно проводити час у колі рідних у єднанні з природою в межах міста.

Під час заходу на території Луцького міського зоопарку панувала дружня атмосфера, діти зосереджено та із захопленням працювали над своїми завданнями. Кожен і кожна були зайняті своєю роботою, яку намагалися виконувати якісно. Не залишались осторонь і батьки, які активно допомагали дітям.

Спочатку маленькі трудівники з допомогою батьків пропололи свої міні-городи та зібрали перший урожай. Поки батьки нарізали зібрані овочі, щоб почастувати ними мешканців зоопарку, діти не сумували. Вони прикрасили доріжки зоопарку різнобарвними тваринами за допомогою крейди. За свою активність та творчість маленькі митці отримали в подарунок альбоми та олівці, в яких вони зможуть уже вдома продовжити знайомитись зі світом тварин.

Зі слів начальника відділу соціальних проектів управління соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Тамари Бондарук, кульмінацією заходу стало годування тварин під супроводом досвідчених працівників зоопарку. Вони розповіли дітям, яких тварин можна годувати вирощеними овочами та багато іншої корисної інформації про чотирилапих друзів.

Довідка: “Syngenta” — це провідна аграрна компанія, яка прагне підвищити рівень продовольчої безпеки в світі, надаючи можливість мільйонам сільгоспвиробників раціональніше використовувати наявні ресурси. Завдяки передовим науковим знанням та інноваційним рішенням 28 000 фахівців у понад 90 країнах світу працюють з метою удосконалити сучасні підходи до вирощування рослин. Ми рішучі у своїх намірах зберегти родючі землі від деградації, сприяти підвищенню біорозмаїття і відродженню сільських громад. Щоб дізнатися більше, перейдіть за посиланням.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: