13:32, 06 Липня 2021

«Я знаю неймовірне місце»: у Горохівській громаді оголосили конкурс відеороликів

Горохівська міська рада оголошує конкурс відеороликів про громаду до Дня Незалежності України «Я знаю неймовірне місце». У відеороликах мають бути висвітлені місця, досягнення жителів громади, цікаві події, пов’язані з Горохівською територіальною громадою. Конкурс проводять з метою збору матеріалів для презентації громади, виховання почуття патріотизму та любові до рідного краю.

Про це інформують на сайті громади.

До участі запрошуються всі охочі. Відеоролики подаються  форматах: AVI, MPEG-4, MJPEG, MOV, MP-4 з роздільною здатністю не менше 720 х 480; тривалість — не більше 3  хвилини.

Роботи надсилати на електронну адресу gromada@gorokhivrada.gov.ua до 10 серпня 2021 року із зазначенням теми листа «Конкурс  відеороликів».

Кращі відеоролики, відібрані конкурсним журі,  будуть оприлюднені на офіційному ютуб-каналі Горохівської міської ради 24 серпня 2021 року та презентовані на урочистостях з нагоди 30-ї річниці  Незалежності України в місті Горохові.

Автори відібраних для презентації в День Незалежності відеороликів вважатимуться переможцями Конкурсу і їх відзначать грошовими преміями або цінними подарунками.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: