15:09, 14 Квітня 2019

«Я прийшов – тебе нема»: Порошенко готовий зустрітися з Зеленським у понеділок

Оскільки Володимир Зеленський не прибув на дебати на стадіоні 14 квітня, Петро Порошенко пропонує йому подискутувати у понеділок в ефірі телеканалу ICTV.

Президент Петро Порошенко нагадав, що завтра, у понеділок, його, як і Зеленського запросили на телеканал ICTV на ефір програми «Свобода слова».

«Я буду там. Вас запросили. Не бійтеся, дебати це не страшно. Я не хочу ставитися зверхньо, але це надзвичайно відповідальна дія. Якщо не встигнете сьогодні, приходьте завтра, якщо завтра ні, післязавтра Вас запрошу», – зазначив Петро Порошенко.

За його словами, Зеленський матиме змогу розповісти громадянам про свої плани, а відсидітися йому не повинно вдатися. Порошенко наголосив, що шанує три мільйони виборців, які проголосували за нього і п’ять мільйонів, які підтримали Зеленського, поважає і тих, хто не визначився. Тому, мовляв, прийти на дебати – обов’язок кандидатів перед усіма виборцями.

«Стадіон так стадіон закінчився. Я прийшов – тебе  нема. Завтра, післязавтра, і в середу і в четвер – на «Суспільному»».

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: