22:45, 27 Травня 2022

«Я і мій Герой»: у Володимирі підбили результати конкурсу дитячих малюнків

Днями у Володимир-Волинській громаді підбили результати конкурсу дитячої творчості «Я і мій Герой», який організувала дитяча художня школа ім. Миколи Рокицького спільно з культурно-мистецьким центром та місцевими підприємцями.

Про це повідомляють на веб-сайті Володимир-Волинської міськради.

«Як би прикро це не звучало, та нашим дітям уже не звикати малювати війну – чимало малюнків наших дітей відправили на передову на знак підтримки наших захисників, а нещодавно у місті провели конкурс дитячої творчості “Я і мій Герой”, учасники якого зображали своє бачення війни та наших мужніх захисників.

За результатами конкурсу у віковій категорії 6-8 років перше місце здобув Олександр Климович, друге – Даниїл Дрозд , третє –  Софія Пельц. У віковій категорії  9-11 років перше місце виборола  Аліса Гомза, друге – Яна Сачук, третє – Владислав Воробей. У віковій категорії 12-15 років перше місце посіла Ліна Драголюк, друге – Аліна Полянська, третє – Яна Молькова. Переможці комп’ютерної графіки – Вікторія Огій та Олена Асмолкова.

Дипломи за наполегливість отримали Софія Даценко та Віктор Озеров, за цікаву ідею Вікторія Хорощук та Вікторія Кондратюк, за емоційність в роботі –  Анна-Тереза КозьолСофія КнишЛіна Драголюк», – йдеться у повідомленні.

Як повідомила ініціаторка конкурсу Катерина Юрчук, серед переможців виберуть один малюнок, який роздрукують для одного з центральних рекламних бордів у місті.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: